• Εμμανουέλα Ευσταθίου 1η θέση - Σοφία Τσουκλίδη 2η - Marathon Γυναικών
  • Home
  • Περιστέρι, 12-11-2013

Περιστέρι, 12-11-2013

Kαλή αρχή έκανε η αθλήτρια του συλλόγου μας Βασιλική Σταματογιαννοπούλου με τη διακρισή της στο 3ο Πανελλαδικό πρωτάθλημα Ε1 που έγινε στην Κατερίνη στις 26 Ιουλίου 2013. Κατέκτησε την 1η θέση και στα μονά και στα διπλά στην κατηγορία Κ12.

Στη συνέχεια στο 4ο ενωσιακό πρωτάθλημα που έγινε στο Χαιδάρι στις 13 Σεπτεμβρίου έφθασε στη 2η θ’εση στην κατηγορία Κ14 .Στη 2η θέση έφθασε ο αθλητής του συλλόγου μας Ζαχιώτης Φίλιππος στην κατηγορία Α12.

Στο 4ο πανελλαδικό Ε1 που πραγματοποιήθηκε στη Λάρισα η Βασιλική Σταματογιαννοπούλου πήρε την1η θέση στα μονά και τη 2η στα διπλά στην κατηγορία Κ12.

Στο 5ο πανελλαδκό Ε2 που έγινε στη Λαμία η Βασιλική πήρε την 1η θέση στην κατηγορία Κ14 ενώ στο 5ο ενωσιακό πρωτάθλημα που έγινε στο Χαιδάρι η Βασιλική πήρε πάλι την 1η θέση στην κατηγορία Κ 14.

Το Δ.Σ. του Γ.Ο.Π.Γ ΠΑΛΑΣΚΑΣ εύχεται στη Βασιλική αλλά και σε όλους τους αθλητές του συλλόγου καλή συνέχεια και πολλές επιτυχίες.